Nauka śpiewu

Konsultacje wokalne

Dziecięca Akademia Śpiewu – zajęcia wokalne dla dzieci

Dziecięca Akademia Śpiewu to grupowe zajęcia wokalne prowadzone przez specjalistkę w dziedzinie prawidłowej emisji głosu. Warsztaty wokalne przeznaczone są dla dzieci od 6 do 13 roku życia. Podczas spotkań młodzi wokaliści mają okazję spotykać się z rówieśnikami o podobnych zainteresowaniach, rozwijać swoje umiejętności wokalne i muzyczne pod czujnym okiem profesjonalnej nauczycielki śpiewu w bardzo przyjacielskiej i swobodnej atmosferze. Dziecięca Akademia Śpiewu przeznaczona jest dla osób na każdym poziomie zaawansowania, jednak ze względu na formę spotkań, wymagana jest umiejętność współpracowania w grupie oraz kontaktowość.

Zajęcia wokalne dla dzieci – Dziecięca Akademia Śpiewu

 1. Zajęcia wokalne odbywają się systematycznie raz w tygodniu (dostępne terminy: poniedziałek godz 16 lub 19 oraz środa godz 17) w siedzibie Akademii Śpiewu w Chorzowie. Termin zostanie ustalony wraz z uczestnikami.
 2. Czas trwania zajęć to 50 min.
 3. Koszt miesięczny zajęć wokalnych dla dzieci to 150 zł (w cenę wliczone są 4 spotkania grupowe trwające 50 minut).
 4. Nie są przeprowadzane przesłuchania, lecz nauczyciel zastrzega prawo odmowy udziału dziecka ze względu na nieodpowiednie zachowanie lub brak predyspozycji wokalnych.
 5. Rodzice wyrażają zgodę na upublicznianie wizerunku dzieci oraz nagrywanie piosenek i publikowanie na portalach społecznościowych.
 6. Zapisy trwają od 13 sierpnia do 30 września.
 7. Planowana data rozpoczęcia zajęć to połowa września.
 8. Grupy do max 8 osób.
 9. Rezerwacja miejsca na zajęciach odbywa się poprzez wpłatę zadatku w wysokości 50 zł w momencie zapisów.
 10. Bez umów i zbędnych formalności.
 11. W wypadku braku obecności na zajęciach, koszty nie będą zwracane. Opłata z góry za cały miesiąc. 
 12. Mile widziana punktualność i zaangażowanie.

Kto może się zapisać do Dziecięcej Akademii Śpiewu?

Zajęcia przeznaczone są dla dzieci w wieku 6-13 lat niezależnie od doświadczenia wokalnego oraz umiejętności. Do Dziecięcej Akademii Śpiewu może dołączyć każde dziecko, które lubi śpiew, chętnie się uczy i jest pełne pasji. Nie trzeba być uczniem Akademii Śpiewu i uczęszczać na indywidualne lekcje śpiewu, by wspólnie z nami śpiewać.

Dziecięca Akademia Śpiewu – zapisy

Zapisy trwają od 13 sierpnia do 30 września, liczy się kolejność zgłoszeń. 

Wystarczy wypełnić formularz kontaktowy dostępny na stronie internetowej, dodać kilka informacji o uczestniku zajęć i oczekiwać na wiadomość zwrotną. Można oczywiście umówić się na zajęcia indywidualne lub przesłać nagranie, jeśli pojawiły się wątpliwości czy dziecko sobie poradzi. 

Dziecięca Akademia Śpiewu – zajęcia wokalne dla dzieci

Uczestnicy warsztatów stopniowo będą poznawać podstawowe zasady prawidłowej emisji głosu – będą wykonywane ćwiczenia oddechowe, artykulacyjne oraz oczywiście emisyjne. Po wspólnej rozgrzewce głosu będziemy się uczyć piosenek dostosowanych do wieku i możliwości technicznych uczestników – piosenki z bajek i filmów, kolędy i musicale. 

ROZPOCZYNAMY ZAPISY DO DZIECIĘCEJ AKADEMII ŚPIEWU!

Masz dodatkowe pytania?

Skorzystaj z formularza kontaktowego, napisz sms-a lub zadzwoń, a z przyjemnością rozwieje Twoje wątpliwości;)