Nauka śpiewu

Konsultacje wokalne

Nauka śpiewania kolęd

W tym roku już nie wymigasz się od kolędowania? W czasie wigilii pracowniczej ktoś wymyślił wspólne kolędowanie, a Ty nie dość, że nie znasz kolęd, to jeszcze nie potrafisz śpiewać? Co zrobić, by nie wstydzić się śpiewania kolęd? Chcesz nauczyć się śpiewać dosłownie kilku kolęd lub piosenek świątecznych, ale zapisywanie się na profesjonalne zajęcia wokalne wydaje Ci się niestosowne w sytuacji, gdy nie masz bladego pojęcia o technikach wokalnych, a posiadanie słuchu muzycznego było wielokrotnie poddawane w wątpliwość przez nauczycieli i najbliższych? Czy dostępne są zajęcia polegające na nauce śpiewania kolęd? Nauka śpiewania kolęd już w ofercie Akademii Śpiewu.

Nauka śpiewania kolęd – oferta dla osób początkujących

Opcja nauki śpiewania kolęd to zupełna nowość w ofercie Akademii Śpiewu stworzona z myślą o tych, którzy nie czują się komfortowo w trakcie kolędowania lub nie potrafią dobrze zaśpiewać nawet „Przybieżeli do Betlejem”. W trakcie zajęć nauczyciel śpiewu wyjaśni, jak należy śpiewać kolędy, a wraz z jego pomocą opanujesz melodię najpopularniejszych kolęd. To właśnie one tworzą ten wyjątkowy, świąteczny klimat, dlatego warto pielęgnować tę piękną tradycję. 

Wstydzisz się śpiewać kolęd? Te zajęcia są właśnie dla Ciebie – wspólnie przekroczymy Twoją strefę komfortu i wykonamy krok w stronę samorozwoju. Wstyd pojawia się, gdy nie czujesz, że robisz coś dobrze, gdy słuchasz swojego wewnętrznego krytyka, który ciągle w Twojej głowie powtarza Ci – „nie śpiewaj, przecież Cię wyśmieją” lub „człowieku, robisz z siebie błazna” i pewnie wiele innych, gdyż kreatywność tego osobistego krytykanta jest zdumiewająca. Nauka śpiewu kolęd dodaje pewności siebie, otwiera na muzykę, sprawia, iż magia świąt nie jest jedynie popularnym frazesem, lecz staje się faktem. Śpiewając kolędy możemy zjednoczyć się z bliskimi, poczuć jedność i doświadczyć tego, że świąteczny czas jest wyjątkowy.

Jeśli chcesz zdążyć do Gwiazdki, nie czekaj. Zgłoś się na naukę śpiewania kolęd do Akademii Śpiewu i w tym roku z radością kolęduj z najbliższymi przy wigilijnym stole.

Specjalna promocja – Pakiet indywidualnych lekcji śpiewu w ramach nauki śpiewania kolęd (4 lekcje indywidualne z nauczycielem śpiewu) w promocyjnej cenie 450 zł (zamiast zgodnie z cennikiem 680 zł). Oferta dostępna do 10.12.2022 roku. Promocja nie jest dostępna w ramach vouchera. Chcesz wiedzieć więcej? Wypełnij formularz kontaktowy i poznaj wszelkie szczegóły pakietu kolędowego.