Nauka śpiewu

Konsultacje wokalne

Nauka śpiewu – prezent z okazji Dnia Dziecka

Dzień Dziecka jakże to ważne święto, każdy dorosły doskonale pamięta z autopsji to oczekiwanie na swoje święto, na prezenty, atmosferę i poczucie, że jest się ważny, doceniony i wyjątkowy. To szczególny dzień nie tylko dla maluszków, ale również rodziców, opiekunów, babć, dziadków, a nawet cioć i wujków, którzy w tym dniu pragną rozpieszczać najmłodszych członków swojej rodziny. Dzieciństwo jest wyjątkowym okresem w życiu, pełnym odkrywania, doświadczania czegoś pierwszy raz, beztroskiej zabawy, cechuje go największa predyspozycja i podatność na przyswajanie nowych informacji czy umiejętności. Każde dziecko posiada drzemiący w sobie potencjał, a rolą dorosłych jest zatroszczenie się o to, by maluszek mógł się twórczo rozwijać. We wczesnej młodości niemal każdy dzień jest fantastyczną przygoda, każda trudność staje się wyzwaniem, a nauka jest super zabawą. To właśnie wtedy kształtuje się charakter, osobowość, kreatywność, wyobraźnia, motywacja, a ponadto moduluje się wizja świata, odbierania go i przeżywania. Wówczas młody człowiek staje na progu przyszłości, lecz jedynie dorosły posiada na tyle sił, by otworzyć wielkie wrota. Towarzyszenie dziecku w okresie dzieciństwa to odpowiedzialne zadanie, które nie powinno koncentrować się jedynie na zaspokojeniu jego podstawowych potrzeb, ale także także tworzeniu przestrzeni  i warunków do rozwoju. W dzieciństwie tworzone są schematy postrzegania, odbierania i odczuwania świata i życia, które będą generować zachowania i myśli w dorosłym życiu. Z okazji Międzynarodowego Dnia Dziecka warto podarować dziecku niezapomniane doświadczenie, które rozwinie jego wrażliwość i umiejętności artystyczne. Nauka śpiewu – prezent z okazji Dnia Dziecka to inspirujący i niezwykle kreatywny pomysł na podarunek, który może realnie wpłynąć na przyszłość Maluszka. 

Nauka śpiewu – prezent z okazji Dnia Dziecka

Twój maluch nie wykazuje specjalnych zdolności muzycznych czy wokalnych? Czy w takim wypadku nauka śpiewu będzie właściwym prezentem z okazji Dnia Dziecka? Czy brak „wybitnego talentu” w jakiejś dziedzinie powinien wykluczać wszelkie próby poznania, doświadczenia i opanowania choć minimalnych umiejętności w danej dziedzinie? Biegasz maratony? Pewnie zaprzeczysz, a jednak każdy z nas kiedyś spróbował joggingu w parku, biegu na bieżni czy innej podobnej aktywności. Teraz wiem, że taka forma sportu zdecydowanie nie jest dla mnie, ale jednak spróbowałam, wiem, jakie są moje mocne strony, znam również te słabsze. Nie biegam, ale odnalazłam inną metodę na ciekawy i wygodny dla mnie sposób spalania zbędnych kalorii. Czy jesteś wybitnym malarzem? W tym wypadku pewnie również odpowiesz: nie, ale lekcje plastyki czy samodzielne malowanki w domu przyczyniły się do tego, że lepiej lub gorzej potrafisz namalować kwiatka lub drzewo. Idąc na wesele czy imprezę większość osób nie wygląda pokracznie i potrafi się swobodnie poruszać, a to zazwyczaj już zasługa lekcji tańca, baletu czy innych aktywności sportowo – tanecznych w okresie dzieciństwa. Nie stawiaj Maluchowi zbyt wysoko poprzeczki i nie odbieraj mu możliwości doświadczenia czegoś nowego w swoim życiu, nawet jeśli po miesiącu nauki śpiewu uzna, że jednak to nie będzie jego pasją, ale choć będzie potrafił zaśpiewać jakąś prosta melodię bez ryzyka, że sąsiedzi zaczną pukać po kaloryferach. Lekcje śpiewu w postaci prezentu nie są nibym zobowiązującym, a stanowią jedynie małą zachętę dla dziecka, by poznało również tę dziedzinę i być może po raz pierwszy odkryło jaki ma głos i jakie możliwości mu on daje. 

Lekcje śpiewu jako prezent z okazji Dnia Dziecka

Prezent z okazji Dnia Dziecka w postaci vouchera na lekcje śpiewu to możliwość odkrycia ukrytego talentu i rozwinięcia muzycznych pasji. Śpiewanie poprawia aktywizację narządów głosowych i artykulacyjnych, reguluje oddech, wzmacnia i uelastycznia głos, co realnie przyczynia się do poprawy mowy dziecka. Zamiast nudnych ćwiczeń logopedycznych Maluszek może poprzez zabawę głosem, śpiewanie ulubionych piosenek rozwinąć i poprawić swoją mowę. Zajęcia wokalne zapewniają mu nie tylko możliwość rozwoju umiejętności wokalnych, ale również wzmacniają pamięć, koncentrację i koordynację. Pobudzają kreatywne myślenie i odważne wyrażanie swoich emocji. Możesz wpłynąć na życie Maluszka obdarowując go niezapomnianymi doświadczeniami, które wywołają uśmiech na jego twarzy. Nauka śpiewu to wyjątkowa okazja, aby zanurzyć się w świecie muzyki, pod okiem doświadczonego nauczyciela. Twoje dziecko będzie miało możliwość poznać różne style muzyczne, nauczyć się poprawnej emisji głosu i odkryć swoje własne możliwości wokalne. To prawdziwa podróż dźwiękowa, która dostarczy nie tylko zabawy, ale także nauki.

Voucher z okazji Dnia Dziecka dla tych zupełnie malutkich i troszkę już starszych możesz zamówić i otrzymać w dosłownie kilka chwil, nie wychodząc z domu. Wygodnie, kreatywnie i inspirująco.

Zamów Voucher już dziś!