Nauka śpiewu

Konsultacje wokalne

Voucher na lekcje śpiewu pod choinkę

Szukasz idealnego i rozwijającego prezentu pod choinkę dla bliskiej Ci osoby? Chcesz podarować dziecku wartościowy upominek na Święta Bożego Narodzenia? A może w codziennej gonitwie nie zdążyłeś zamówić nic pod choinkę i szukasz oryginalnego prezentu, który zdąży dotrzeć przed Wigilią?Voucher na lekcje śpiewu pod choinkę to prezent, który w kilka minut otrzymasz na swoją skrzynkę mailową.

Voucher na zajęcia ze śpiewu – jak zamówić?

Wystarczy skontaktować się z prowadzącą Akademię Śpiewu (preferowany kontakt sms-owy), podać maila, wykonać przelew i natychmiast na mailu pojawia się plik, który można wydrukować, samodzielnie wypisać z odpowiednią dedykacją dla kogoś bliskiego lub nawet przesłać osobie obdarowanej również w formie elektronicznej. Voucher na lekcje śpiewu to prezent, który ma wiele zalet, ale jedną z nich jest duża oszczędność czasu – nie trzeba chodzić po sklepach, nie trzeba nawet wychodzić z domu lub pracy, a w dzisiejszych czasach, gdy jesteśmy zabiegani to duże ułatwienie. Jest to też ratunek dla zapominalskich, którzy zapomnieli, że święta tuż tuż;)

Voucher na indywidualne lekcje śpiewu to prezent, który sprawdzi się dla najmłodszych, ale również dla dorosłych, którzy interesują się śpiewem lub opanowanie umiejętności śpiewania jest ich marzeniem z młodzieńczych lat.

Jeszcze zdążysz zamówić voucher na lekcje śpiewu pod choinkę z profesjonalną i doświadczoną nauczycielką emisji głosu;)

Zajęcia w Akademii Śpiewu to czysta przyjemność – przyjacielska i prawdziwie rodzinna atmosfera, a do tego opieka specjalisty – podaruj komuś niesamowite wspomnienia i przygodę życia;)

Tel. 517239944 – napisz i zamów idealny prezent dla bliskiej Ci osoby