Nauka śpiewu

Konsultacje wokalne

Cennik

Uwierz, że zasługujesz na to, by inwestować w siebie!

Wybierając zajęcia z emisji głosu w Akademii Śpiewu inwestujesz w coś znacznie więcej niż tylko 55 minut lekcji.

Pamiętaj, że głos to podstawowe narzędzie służące do komunikacji z ludźmi, wyrażania swoich poglądów, myśli oraz budowania swojego profesjonalnego wizerunku, a dla wokalistów jest to najcenniejszy i najwrażliwszy instrument, który rozbrzmiewa dźwiękami grającymi w duszy.

Koszt pierwszych zajęć z emisji głosu mówionego lub śpiewanego to 180 zł/ 55 min. Cennik Akademii Śpiewu podzielony został na ofertę dla klientów indywidualnych oraz biznesowych (szkolenia dla firm).

Cena 180 zł za indywidualne zajęcia z emisji głosu – odkryj, co tak naprawdę zyskujesz za tę kwotę

 1. Indywidualne zajęcia z emisji głosu – Twoje lekcje są precyzyjnie dostosowywane, aby spełniać Twoje indywidualne cele i aspiracje, niezależnie od Twojego obecnego poziomu umiejętności.
 2. Szkolenie u osoby z odpowiednim wykształceniem i upoważnieniami pedagogicznymi – Inwestujesz w profesjonalizm i kompetencje nauczyciela, który posiada nie tylko wiedzę, ale i odpowiednie kwalifikacje do nauczania emisji głosu.
 3. Szczegółowa diagnoza głosu – otrzymujesz indywidualną ocenę swoich zdolności głosowych, co pozwala na dopasowanie metod i technik pracy do Twoich unikalnych potrzeb.
 4. Specjalne zestawy ćwiczeń do samodzielnej pracy w domu stworzone dla Ciebie – zyskujesz narzędzia i materiały, które umożliwiają ciągłą pracę nad głosem poza zajęciami, co przyspiesza postępy.
 5. Autorskie i skuteczne metody nauczania – Będziesz trenować z innowacyjnym i autorskim programem nauki prawidłowego oddechu. Nauczycielka korzysta jedynie z własnych materiałów dydaktycznych. Otrzymujesz ćwiczenia, których nie znajdziesz w Internecie lub u innych trenerów.
 6. Społeczność uczniów Akademii Śpiewu – dołączasz do grona uczniów, możesz poznawać nowe osoby, które mają podobne pasje i ambicje, czujesz przynależność do grupy, a to wspomaga motywację i poprawia samopoczucie.
 7. Możliwość kontaktowania się z nauczycielką poza zajęciami – masz możliwość na bieżąco weryfikować swoje postępy oraz korygować błędy w czasie samodzielnych treningów w domu lub rozwiewać swoje wątpliwości czy swobodnie zadawać pytania poza Twoim czasem lekcji.
 8. Sprawna komunikacja nauczycielka – uczeń – ustalanie terminów, planu nauki, konsultowanie zadań domowych czy rozmowy o głosie i nie tylko, a także budowanie relacji opartej na zaufaniu i zrozumieniu, są niezbędne, by powstały odpowiednie warunki do rozwoju.
 9. Grupowe zajęcia oddechowe – dostęp do dodatkowych zajęć, które pomagają w rozwoju technik oddechowych, kluczowych dla efektywnej emisji głosu.
 10. Specjalistyczna opieka rehabilitantki głosu – w przypadku potrzeby, oferowana jest pomoc w zakresie rehabilitacji głosu, co jest szczególnie ważne dla osób doświadczających problemów lub dysfunkcji głosowych.
 11. Praktyka poparta wiedzą – masz pewność, że żadne wątpliwości nie pozostaną bez odpowiedzi, specjalistka dokładnie wyjaśni procesy zachodzące w aparacie głosowym, poznasz lepiej mechanizm pracy głosem, ale również Twój głos, co buduje Twoją pewność siebie i kompetencje.
 12. Przewodniczka i przyjaciółka – nauczycielka tworzy wyjątkowo swobodną i domową atmosferę podczas zajęć.

Pakiety zajęć z emisji głosu – skorzystaj z atrakcyjnej oferty

Decydując się na zakup pakietu lekcji dajesz sobie odpowiednią dawkę motywacji, która jest szczególnie ważna w momentach zwątpienia lub gorsze dni. Podejmij świadomą decyzję i zainwestuj w samorozwój.

Pakiet 10 h – 1600 zł (160 zł/ 55 min) ważny 3 miesiace

Pakiet 20 h – 2900 zł (145 zł/55 min) ważny 6 miesięcy

Pakiety zajęć oferowane w obniżonych cenach są dostępne wyłącznie dla klientów indywidualnych. Osoby prowadzące jednoosobową działalność gospodarczą, które potrzebują faktury, nie są objęte tymi promocjami.

Prowadząca ma prawo odmowy sprzedaży pakietu.

Prowadzisz działalność lub potrzebujesz faktury? Zapoznaj się z ofertą dla firm.

Co wliczone jest w koszt lekcji śpiewu lub mowy?

Profesjonalna diagnoza oraz opieka wykształconego oraz doświadczonego nauczyciela, materiały w wersji pdf lub papierowej, indywidualne zestawy ćwiczeń, drobne upominki (gadżety firmowe), a także pyszna kawa, herbata, drobny poczęstunek w wypadku zajęć stacjonarnych.

Powyższa oferta ma charakter informacyjny i nie stanowi oferty w rozumieniu kodeksu cywilnego.

Klient Indywidualny

Współpraca B2B