Nauka śpiewu

Konsultacje wokalne

Cennik

Uwierz, że zasługujesz na to, by inwestować w siebie!

Wybierając zajęcia z emisji głosu w Akademii Śpiewu inwestujesz w coś znacznie więcej niż tylko 55 minut lekcji.

Pamiętaj, że głos to podstawowe narzędzie służące do komunikacji z ludźmi, wyrażania swoich poglądów, myśli oraz budowania swojego profesjonalnego wizerunku, a dla wokalistów jest to najcenniejszy i najwrażliwszy instrument, który rozbrzmiewa dźwiękami grającymi w duszy.

Koszt pierwszych zajęć z emisji głosu mówionego lub śpiewanego to 180 zł/ 55 min. Cennik Akademii Śpiewu podzielony został na ofertę dla klientów indywidualnych oraz biznesowych (szkolenia dla firm).

Cena 180 zł za indywidualne zajęcia z emisji głosu – odkryj, co tak naprawdę zyskujesz za tę kwotę

 1. Indywidualne zajęcia z emisji głosu – Twoje lekcje są precyzyjnie dostosowywane, aby spełniać Twoje indywidualne cele i aspiracje, niezależnie od Twojego obecnego poziomu umiejętności.
 2. Szkolenie u osoby z odpowiednim wykształceniem i upoważnieniami pedagogicznymi – Inwestujesz w profesjonalizm i kompetencje nauczyciela, który posiada nie tylko wiedzę, ale i odpowiednie kwalifikacje do nauczania emisji głosu.
 3. Szczegółowa diagnoza głosu – otrzymujesz indywidualną ocenę swoich zdolności głosowych, co pozwala na dopasowanie metod i technik pracy do Twoich unikalnych potrzeb.
 4. Specjalne zestawy ćwiczeń do samodzielnej pracy w domu stworzone dla Ciebie – zyskujesz narzędzia i materiały, które umożliwiają ciągłą pracę nad głosem poza zajęciami, co przyspiesza postępy.
 5. Autorskie i skuteczne metody nauczania – Będziesz trenować z innowacyjnym i autorskim programem nauki prawidłowego oddechu. Nauczycielka korzysta jedynie z własnych materiałów dydaktycznych. Otrzymujesz ćwiczenia, których nie znajdziesz w Internecie lub u innych trenerów.
 6. Społeczność uczniów Akademii Śpiewu – dołączasz do grona uczniów, możesz poznawać nowe osoby, które mają podobne pasje i ambicje, czujesz przynależność do grupy, a to wspomaga motywację i poprawia samopoczucie.
 7. Możliwość kontaktowania się z nauczycielką poza zajęciami – masz możliwość na bieżąco weryfikować swoje postępy oraz korygować błędy w czasie samodzielnych treningów w domu lub rozwiewać swoje wątpliwości czy swobodnie zadawać pytania poza Twoim czasem lekcji.
 8. Sprawna komunikacja nauczycielka – uczeń – ustalanie terminów, planu nauki, konsultowanie zadań domowych czy rozmowy o głosie i nie tylko, a także budowanie relacji opartej na zaufaniu i zrozumieniu, są niezbędne, by powstały odpowiednie warunki do rozwoju.
 9. Grupowe zajęcia oddechowe – dostęp do dodatkowych zajęć, które pomagają w rozwoju technik oddechowych, kluczowych dla efektywnej emisji głosu.
 10. Specjalistyczna opieka rehabilitantki głosu – w przypadku potrzeby, oferowana jest pomoc w zakresie rehabilitacji głosu, co jest szczególnie ważne dla osób doświadczających problemów lub dysfunkcji głosowych.
 11. Praktyka poparta wiedzą – masz pewność, że żadne wątpliwości nie pozostaną bez odpowiedzi, specjalistka dokładnie wyjaśni procesy zachodzące w aparacie głosowym, poznasz lepiej mechanizm pracy głosem, ale również Twój głos, co buduje Twoją pewność siebie i kompetencje.
 12. Przewodniczka i przyjaciółka – nauczycielka tworzy wyjątkowo swobodną i domową atmosferę podczas zajęć.

Pakiety zajęć z emisji głosu – skorzystaj z atrakcyjnej oferty

Decydując się na zakup pakietu lekcji dajesz sobie odpowiednią dawkę motywacji, która jest szczególnie ważna w momentach zwątpienia lub gorsze dni. Podejmij świadomą decyzję i zainwestuj w samorozwój.

Pakiet 10 h – 1600 zł (160 zł/ 55 min) ważny 3 miesiace

Pakiet 20 h – 2800 zł (140 zł/55 min) ważny 6 miesięcy

Pakiet 30 h – 3900 zł (130 zł/55 min) ważny 10 miesięcy

Co wliczone jest w koszt lekcji śpiewu lub mowy?

Profesjonalna diagnoza oraz opieka wykształconego oraz doświadczonego nauczyciela, materiały w wersji pdf lub papierowej, indywidualne zestawy ćwiczeń, drobne upominki (gadżety firmowe), a także pyszna kawa, herbata, drobny poczęstunek w wypadku zajęć stacjonarnych.

Powyższa oferta ma charakter informacyjny i nie stanowi oferty w rozumieniu kodeksu cywilnego.

Klient Indywidualny

Współpraca B2B