Voucher na zajęcia indywidualne z emisji głosu mówionego lub śpiewanego

 

Voucher na dowolne zajęcia z całej oferty Akademii to doskonały prezent na każdą okazję jak: urodziny, imieniny, rocznica ślubu, Dzień Dziecka, Dzień Matki, Dzień Ojca, pod choinkę, na mikołajki, Wielkanoc lub bez okazji. Voucher to idealny prezent dla ukochanej/ukochanego, przyjaciół, rodziny, znajomych czy współpracowników. Wysyłany jest on drogą mailową w wersji elektronicznej lub istnieje możliwość osobistego odbioru w Akademii Śpiewu. Voucher ważny jest 3 miesiące od daty wystawienia – można go wykorzystać w dowolnie wybranym terminie, po skontaktowaniu się z nauczycielem w formie zajęć stacjonarnych lub online. Dodatkowo do spotkań indywidualnych można zamówić zestaw ćwiczeń oddechowych na cały miesiąc/rok w postaci filmów instruktażowych o oddychaniu, planu treningowego lub video kursu. Obowiązują ceny przedstawione w cenniku.

Zafunduj swoim bliskim wyjątkowy prezent – voucher na zajęcia z emisji głosu 😉

 

Regulamin sprzedaży i realizacji Vouchera Akademii Śpiewu

Niniejszy regulamin określa prawa i obowiązki Klienta oraz zasady otrzymywania i korzystania z vouchera wydanego przez Akademię Śpiewu w Chorzowie na indywidualne zajęcia stacjonarne lub online.

 

1. Akademia Śpiewu umożliwia nabycia imiennego Vouchera na określoną ilość godzin zajęć indywidualnych realizowanych stacjonarnie lub online.

2. Zakupu Vouchera można dokonać osobiście w siedzibie Akademii Śpiewu w Chorzowie (po uprzednim skontaktowaniu się z Prowadzącą) lub drogą elektroniczną.

3. Voucher jest wystawiany imiennie i może zostać wykorzystany tylko przez osobę wskazaną w Voucherze (podczas zajęć w Akademii przebywa jedynie Pedagog oraz osoba obdarowana – nie ma możliwości zapraszania osób towarzyszących).

4. Data ważności vouchera wynosi 3 miesiące od daty ZAKUPU i nie ma możliwości, by został wykorzystany (nawet częściowo) po upływie 3 miesięcy.

5. Osoba dokonująca zakupu Vouchera zobowiązana jest poinformować osobę obdarowywaną o dacie ważności Vouchera. W wypadku braku takiej informacji, Akademia Śpiewu nie ponosi odpowiedzialności za nieporozumienia związane z przekroczeniem okresu 3 miesięcy.

6. Nie ma możliwości zwrotów zakupionych Voucherów.

7. Osoba chcąca zrealizować Voucher powinna skontaktować się z Akademią Śpiewu w celu ustalenia konkretnego terminu realizacji. Zajęcia umówione i nie odwołane do 48 h przed datą zajęć zostają traktowane jako odbyte.

8. Ze względu na okres realizacji Vouchera możliwe jest nabycie zaproszenia na maksymalnie 5 godzin zajęć indywidualnych.

9. Zajęcia realizowane poprzez Voucher nie są wliczane w okres konsultacyjny, który stanowi podstawę rekrutacji do Akademii Śpiewu.

10. Akademia Śpiewu zastrzega sobie prawo do odmowy wystawienia Vouchera, bez podawania przyczyny odmowy.