Nauka śpiewu

Konsultacje wokalne

Voucher na zajęcia z emisji głosu mówionego lub śpiewanego

Najpiękniejsze prezenty, to te podarowane z serca, wyrażające troskę o drugiego człowieka.

Voucher na zajęcia z emisji głosu to prezent, który pokazuje, że dbasz o szczegóły i starasz się wybrać coś, co będzie nie tylko użyteczne, ale także inspirujące i wyjątkowe.

Voucher na zajęcia z emisji głosu mówionego lub śpiewanego (na dowolne zajęcia z całej oferty Akademii) to doskonały prezent na każdą okazję jak: urodziny, imieniny, rocznica ślubu, Dzień Dziecka, Dzień Matki, Dzień Ojca, pod choinkę, na mikołajki, Wielkanoc lub bez okazji. Voucher to idealny prezent dla ukochanej/ukochanego, przyjaciół, rodziny, znajomych czy współpracowników. Wysyłany jest on drogą mailową w wersji elektronicznej lub istnieje możliwość osobistego odbioru w Akademii Śpiewu. Voucher ważny jest 3 miesiące od daty wystawienia – można go wykorzystać w dowolnie wybranym terminie, po skontaktowaniu się z nauczycielem w formie zajęć stacjonarnych, online lub korespondencyjnie. Obowiązują ceny przedstawione w cenniku (konsultacje – 150 zł).

Voucher na zajęcia z emisji głosu mówionego lub śpiewanego – najczęściej zadawane pytania

1. Ile lekcji najlepiej sprezentować bliskiej osobie?

Voucher jest idealnym impulsem do tego, by rozpocząć stałą współpracę, nim to się jednak stanie w Akademii obowiązuje okres konsultacyjny, czy pięć spotkań w ramach konsultacji. Warto sprezentować cały okres konsultacyjny – pięć lekcji to idealna ilość, by poznać lepiej swój głos, jego problemy, otrzymać podstawowe ćwiczenia do samodzielnej pracy, a w razie chęci kontynuować naukę w Akademii.

2. Czy można wydłużyć ważność vouchera?

Niestety nie ma możliwości, by wydłużyć ważność vouchera. W razie problemów ze znalezieniem czasu wolnego na zajęcia, można voucher zrealizować w ramach zajęć korespondencyjnych, czyli otrzymując polecenia od nauczyciela i odsyłając nagrania video.

3. Czy istnieje możliwość realizacji wszystkich godzin z vouchera w jednym dniu/tygodniu?

Akademia Śpiewu jest to szkoła, w której codziennie odbywają się zajęcia, wielu uczniów ma stałe godziny zajęć, więc Akademia Śpiewu nie jest w stanie zagwarantować realizacji vouchera w jednym konkretnym terminie lub danym tygodniu. Akademia Śpiewu nie umawia na kilka lekcji z rzędu – jedna lekcja może być realizowana jednego dnia.

4. Co w wypadku, gdy nauczyciel oraz osoba obdarowana nie są w stanie ustalić dogodnego terminu?

W razie dużego ograniczenia dyspozycyjności ucznia zajęcia można zrealizować korespondencyjnie. Nie ma możliwości zwrotu vouchera – zajęcia należy wówczas zrealizować tak, jak jest to możliwe. W wypadku skontaktowania się z Akademią śpiewu zbyt późno i brakiem wolnych terminów voucher można wykorzystać jedynie korespondencyjnie lub zrezygnować z jego realizacji (wskutek próby umówienia się na zajęcia pod koniec ważności vouchera).

5. Czy w czasie zajęć można zająć się konkretnym zagadnieniem/problemem?

Oczywiście. To uczeń decyduje o tym, czy sam chce pozbyć się jakiegoś problemu głosowego lub zdaje się całkowicie na decyzję nauczyciela. Należy jednak pamiętać, że o ostatecznie przerabianym materiale decyduje nauczyciel.

6. A co jeśli nauczyciel oraz osoba obdarowana się nie dogadają?

Akademia Śpiewu dba o miłą i sympatyczną atmosferę. Uczeń powinien być świadomy tego, że przychodzi do nauczyciela po pomoc, nie powinien być nastawiony negatywnie czy roszczeniowo. Osoba, której chcesz podarować zajęcia z emisji głosu jest konfliktowa i raczej ciężko znosi krytykę (nawet konstruktywną)? Przemyśl ten prezent;)

Zafunduj swoim bliskim wyjątkowy prezent –  Voucher na zajęcia z emisji głosu mówionego lub śpiewanego 😉

Voucher na zajęcia z emisji głosu mówionego lub śpiewanego – regulamin

Niniejszy regulamin określa prawa i obowiązki Klienta oraz zasady otrzymywania i korzystania z vouchera wydanego przez Akademię Śpiewu w Chorzowie na indywidualne zajęcia stacjonarne lub online.

1. Akademia Śpiewu umożliwia nabycia imiennego Vouchera na zajęcia z emisji głosu mówionego lub śpiewanego na określoną ilość godzin zajęć indywidualnych realizowanych stacjonarnie, online lub korespondencyjnie.

2. Zakupu Vouchera można dokonać osobiście w siedzibie Akademii Śpiewu w Chorzowie (po uprzednim skontaktowaniu się z Prowadzącą) lub drogą elektroniczną.

3. Voucher jest wystawiany imiennie i może zostać wykorzystany tylko przez osobę wskazaną w Voucherze (podczas zajęć w Akademii przebywa jedynie Pedagog oraz osoba obdarowana – nie ma możliwości zapraszania osób towarzyszących).

4. Data ważności vouchera wynosi 3 miesiące od daty ZAKUPU i nie ma możliwości, by został wykorzystany (nawet częściowo) po upływie 3 miesięcy.

5. Osoba dokonująca zakupu Vouchera zobowiązana jest poinformować osobę obdarowywaną o dacie ważności Vouchera. W wypadku braku takiej informacji, Akademia Śpiewu nie ponosi odpowiedzialności za nieporozumienia związane z przekroczeniem okresu 3 miesięcy.

6. Nie ma możliwości zwrotów zakupionych Voucherów (niezależnie od powodów – w razie problemów z ustaleniem terminu voucher można zrealizować online lub korespondencyjnie).

7. Osoba chcąca zrealizować Voucher powinna skontaktować się z Akademią Śpiewu w celu ustalenia konkretnego terminu realizacji. Zajęcia umówione i nie odwołane do 24h przed datą zajęć zostają traktowane jako odbyte.

8. Ze względu na okres realizacji Vouchera możliwe jest nabycie zaproszenia na maksymalnie 5 godzin zajęć indywidualnych.

9. Zajęcia realizowane poprzez Voucher nie są wliczane w okres konsultacyjny, który stanowi podstawę rekrutacji do Akademii Śpiewu.

10. Akademia Śpiewu zastrzega sobie prawo do odmowy wystawienia/realizacji Vouchera (ze zwrotem kosztów), bez podawania przyczyny odmowy.

Dzięki zajęciom z emisji głosu twój bliski będzie mógł zyskać większą pewność siebie i poczucie własnej wartości w każdym aspekcie życia. Zajęcia z emisji głosu to unikalne doświadczenie, które może stać się inspiracją do dalszego rozwoju i odkrywania nowych pasji – a to wszystko dzięki temu podarkowi. Masz dodatkowe pytania? Napisz, zamów i przekonaj się, że bliska Ci osoba doceni ten wyjątkowy prezent.