Nauka śpiewu

Konsultacje wokalne

Zajęcia wokalne dla kobiet

Zajęcia wokalne dla kobiet – są to indywidualne zajęcia wokalne ze szczególnym uwzględnieniem kobiecej strony psychiki oraz śpiewu. Zajęcia, które będą łączyć w sobie elementy psychologii głosu, muzykoterapii, przełamywania swoich barier, odkrywania swojej kobiecego brzmienia, naukę wyrażania siebie w śpiewie. Zajęcia wokalne dla kobiet prowadzone są w formie spotkań indywidualnych, a więc ich przebieg zależy od potrzeb uczennicy, jej celów i problemów. Poza nauką emisji głosu w czasie zajęć kobieta będzie mogła porozmawiać o swoich odczuciach, emocjach, wrażeniach i przeżyciach nie tylko w czasie śpiewania, lecz w życiu. Kobiety, które śpiewają posiadają ogromną wrażliwość wewnętrzną, a poprzez śpiew mogą nauczyć się wyrażać siebie i swoje skrywane uczucia. Zajęcia wokalne dla kobiet to idealna okazja, by odkryć siebie, otrzymać wsparcie oraz rozwinąć siebie – swój głos, emocjonalność, muzykalność. Każda lekcja poprzedzona jest zestawem pytań, na które uczennica odpowiada – w zależności od odpowiedzi, przebieg każdego spotkania jest inny. Zajęcia prowadzone są w formie stacjonarnej lub online. Podczas pierwszych konsultacji w czasie szczerzej rozmowy, prowadzonej w atmosferze wzajemnego szacunku, uczennica przedstawia swoje potrzeby i oczekiwania, zaś nauczycielka proponuje konkretny przebieg tego procesu rozwoju duchowo – wokalnego.

Dla kogo przeznaczone są zajęcia?

Dla każdej kobiety, niezależnie od wieku, doświadczenia wokalnego.

Zajęcia wokalne dla kobiet to wyjątkowy czas, gdy możesz skoncentrować się na sobie, swojej naturze, wrażliwości, emocjach, uczuciach oraz zyskać nowe umiejętności z zakresu prawidłowej emisji głosu.

Utwory wokalne dostosowane są do emocjonalności uczennicy (oraz poziomu wokalnego)

Zachęcam do zapoznania się z artykułem na blogu o zajęciach wokalnych dla kobiet.

Zajęcia dla kobiet prowadzone są standardowym systemem w Akademii: 5 konsultacji, po których możliwe jest rozpoczęcie stałej współpracy.

Zajęcia wokalne dla kobiet (indywidualne) to oryginalna forma zajęć, która może pomóc Ci odkryć siebie w śpiewie!