Nauka śpiewu

Konsultacje wokalne

Co podarować mamie, która ma wszystko?

Zbliża się Dzień Matki i dzieci, zwłaszcza te dorosłe lub prawie dorosłe stają przed trudnym zadaniem. Mama jest osobą, która jak nikt inny zasługuje na podziękowania, docenienie oraz na to, by hucznie celebrować Dzień Matki. Każde dziecko posługując się upominkiem pragnie wyrazić miłość, wdzięczność i szacunek, ale czasem trudno znaleźć ten idealny prezent. Co podarować mamie, która ma wszystko? A może, która sprawia wrażenie, iż posiada w swoim domu wszelkie gadżety ułatwiające jej bycie perfekcyjną panią domu, najlepszą kucharką, świetną organizatorka czy businesswoman lub zadbaną kobietą. Matki w dzisiejszych czasach ciężko pracują, by pogodzić życie rodzinne i zawodowe, co w konsekwencji przyczyniło się do podniesienia standardów życia. Czy jest coś, co można podarować silnej, ambitnej kobiecie, która ma w sobie ogromną moc i mimo licznych przeciwności perfekcyjnie łączy rolę mamy, żony, przyjaciółki, pracownika lub pracodawcy? Warto do tematu prezentu z okazji tego wyjątkowego Święta podejść odrobinę niestandardowo. 

Co podarować mamie, która ma wszystko? 

Wszelkie gadżety, przedmioty, ozdoby, kosmetyki, sprzęty czy nawet wycieczki lub kolacje to dobra materialne, które mama samodzielnie i regularnie sobie funduje. Są jednak dobra, o większej wartości niż te materialne, o których zapracowana kobieta może zapomnieć – o samorozwoju oraz o próbowaniu w życiu różnych szalonych rzeczy. W natłoku obowiązków i spraw Mamy często tracą dziewczęcą lekkość, radość, a ich ambicja nie pozwala na robienie rzeczy „głupich”, które nie przynoszą korzyści majątkowych lub nie wpływają na podniesienie standardów życia lub kompetencji zawodowych. Mama, która pozornie posiada wszystko mogła zagubić prawdziwą pasję do robienia czegoś, co nie przynosi korzyści. Jej wewnętrzny krytyk uniemożliwia zajmowanie się prawami bezinteresowanie, dla zwykłej frajdy czy zabawy. Każde jej działanie ma konkretny cel. Może z okazji Dnia Matki warto zachęcić tę wyjątkową kobietę do czegoś nietypowego i szalonego? 

Co podarować mamie, która ma wszystko?
Zajęcia ze śpiewu dla mamy

Twoja mama nigdy nie śpiewa i wydaje się (w Twoim odczuciu) zbyt przyziemną istotą, by w docenić sztukę, wzruszyć się dźwiękami muzyki, zrelaksować śpiewem czy ukoić swoje nerwy? Uważasz, że Twoja mama nigdy z własnej woli nie przyszłaby na zajęcia wokalne, pomimo że szanuje wszelkie Twoje pasje i aktywności, zachęca Cię do nich, a nawet może jeszcze je sponsoruje? Otrzymując zaproszenie na indywidualne zajęcia wokalne z okazji Dnia Matki, racjonalna część jej osobowości z pewnością nie pozwoli na to, by prezent się zmarnował, a będzie to idealna szansa dla Twojej mamy, by się przełamać. Kto wie, może nawet odkryje, że taka niestandardowa pasja daje jej dużo radości i naprawdę sprawia, że zapomina o codziennych troskach i obowiązkach. Bez tej zachęty w postaci zaproszenia, z pewnością sama nie zapisałaby się na lekcje śpiewu, lecz voucher może odczytać jako znak, że tym powinna się teraz zająć.


Voucher na zajęcia z mowy i dykcji z okazji Dnia Matki

Twoja mama spełnia się zawodowo, przez wiele godzin rozmawia z klientami, prowadzi konferencje, negocjacje, a wracając do domu traci zupełnie głos i nie jest w stanie porozumiewać się z członkami rodziny? Męczy ją kaszel, chrypka czy nawet czasowe problemy z wydobywaniem jakiegokolwiek głosu? Voucher na zajęcia z emisji głosu mówionego może być tym, co naprawdę przyda się Twojej mamie. Będzie to już nie tylko forma hobby, lecz rehabilitacja i wyraz troski o jej zdrowie. Głos to coś, co umożliwia Ci komunikowanie się z najważniejszą kobietą w Twoim życiu, nie pozwól by coś stanęło na przeszkodzie waszym rozmowom, opowieściom czy żartom, a nawet kłótniom (przecież one tez są nieodzownym elementem życia rodzinnego). Zadbaj o głos Twojej mamy. 

Wydaje Ci się, że z okazji Dnia Matki nie potrafisz wymyśleć już żadnego oryginalnego czy wyjątkowego podarunku do wręczenia? Voucher na zajęcia z emisji głosu to wyjątkowy prezent, który Twoja Mama może wykorzystać w celach rozrywkowych, jak i zdrowotnych. Jeszcze nie jest za późno – zamów voucher na zajęcia z emisji głosu, a może lekcje śpiewu lub mowy zmienią życie Tej, którą kochasz i poprawią Jej komfort pracy głosem? Zadbaj o swoją Mamę!