Kurs obniżania głosu

Kurs obniżania głosu to oferta skierowana do klienta indywidualnego oraz grup. Jest to bardzo ciekawa opcja do osób, które pracują zawodowo głosem, a także tych, którzy pragną zmienić brzmienie własnego głosu. Kurs obniżania głosu to cykl 30 spotkań z profesjonalnym nauczycielem emisji głosu mówionego i dykcji mający na celu obniżenie głosu, by mowa była donośna, a barwa głosu głęboka.

Kurs ten przeznaczony jest zarówno dla mężczyzn jak i kobiet, którzy zakończyli okres mutacji (powyżej 16 roku życia). Kurs można realizować korzystając z pakietu na zajęcia indywidualne lub decydując się na standardową rekrutację do Akademii Śpiewu, czyli okres konsultacyjny oraz stała współpraca. Przewidywany czas nauki to około pół roku. Decydując się na kurs obniżania głosu, należy mieć świadomość tego, że efekty są zależne od wielu czynników: budowy aparatu głosowego, zaangażowania ucznia, częstotliwości zajęć, a także możliwości krtani i przestrzeni rezonacyjnych.

Dla kogo przeznaczony jest kurs obniżania głosu:

– osoby pracujące zawodowo głosem

– prezenterzy radiowi i telewizyjni

– dziennikarze

– aktorzy

– osoby dorosłe

– wykładowcy

– osoby mające kompleksy z powodu zbyt wysokiego głosu

 

Zalety kursu obniżania głosu:

– konkretny, dokładnie sprecyzowany cel

– określony czas zakończenia kursu i uzyskania efektów

– intensywna praca przy pomocy profesjonalnego nauczyciela emisji głosu

– materiały do samodzielnej pracy

 

Kurs obniżania głosu to idealna oferta dla osób, które marzą o silnym, mocnym, niskim głosie, który dodaje kompetencji, sprawia, że zyskuje się szacunek współrozmówców, współpracowników czy otoczenia.

 

 

 

Opinie uczniów

Aktualności /Blog

Zobacz ostatnie wpisy

Zajęcia grupowe

Zajęcia grupowe dotyczą ćwiczeń z zakresu: oddech, aparat artykulacyjny, rezonans, aktorstwo,  śpiew.