Nauka śpiewu Śląsk

Nauka śpiewu Śląsk. Nauczyciel śpiewu na Śląsku.

 

Nauka śpiewu Śląsk lub nauczyciel śpiewu na Śląsku to popularne hasła, które wpisuje w wyszukiwarkę każda osoba mieszkająca na Śląsku i pragnąca rozpocząć swoją przygodę ze śpiewem. I nie ma to nic wspólnego z chęcią podkreślenia swojej przynależności do grona rodowitych Ślązaków czy chęci nauki „śląskich szlagierów” (śląskich piosenek). Chodzi o sam proces poszukiwania nauczyciela śpiewu na Śląsku, czyli blisko Twojego miejsca zamieszkania, bo jeżeli nie planujesz zdalnego nauczania, to warto, by nauczyciel był w miarę blisko Twojego miejsca zamieszkania. Choć kryteriów miejsca zamieszkania w czasie wyboru nauczyciela śpiewu, nie powinno być najważniejsze.

Nauka Śpiewu Śląsk

Pochodzę z Chorzowa, tutaj się wychowałam, uczyłam i postanowiłam założyć Akademię Śpiewu. Oczywiście na Śląsku jest wielu nauczycieli – lepszych i gorszych, mających uprawnienia pedagogiczne i dorabiających sobie do pensji lub kieszonkowego od rodziców. Wybór jest całkiem duży (podobno). Nauka Śpiewu Śląsk – pod tym hasłem możesz również odnaleźć moją szkołę śpiewu, która od lat działa i rozwija się właśnie na terenie Chorzowa. Dlaczego tutaj? Kocham to miasto, klimat, spokój, to, że wszędzie jest blisko i generalnie te tereny. O Akademii Śpiewu możesz dowiedzieć się więcej w specjalnej zakładce: o mnie.

Nauczyciel Śpiewu na Śląsku

Jestem nauczycielką śpiewu i mieszkam na Śląsku. Wiele osób myśli, że rozwijać się jedynie w wielkich miastach, które są ośrodkami kultury, jak Warszawa, Wrocław czy Kraków, a tutaj na Śląsku: w Chorzowie, Bytomiu, Świętochłowicach czy Siemianowicach nie można znaleźć profesjonalnego nauczyciela śpiewu. Osobiście działam w Chorzowie i uważam, że choć nie ma tutaj na każdym kroku ośrodka kultury, prywatnej szkoły muzycznej czy miliona ogłoszeń z korepetycjami, to jednak tutaj mieszkają ludzie, którzy posiadają odpowiednią wiedzę i doświadczenie. Niedawno zaktualizowałam zakładkę: Poznaj mnie (o mnie), w której opowiadam o sobie po to, by uczeń wiedział kim jestem, jakie są moje cele i upewnił się, że zasługuję na jego zaufanie. Uważam, że szukając nauczyciela śpiewu na Śląsku, masz prawo wiedzieć, jaka jestem 😉

Nauka Śpiewu Śląsk – możesz tutaj odnaleźć profesjonalnego nauczyciela, trenera wokalnego, swojego coacha, mentora i wsparcie. Poszukując swojego nauczyciela śpiewu nie szukaj daleko, bo czasem najlepsze jest blisko Ciebie;)

Zapraszam na konsultacje z emisji głosu 😉

 

Fot. Rafał Nikodemowicz – wykonana w Parku Śląskim