Zajęcia wokalne – ruszają zapisy na nowy rok szkolny

Zajęcia wokalne – ruszają zapisy na nowy rok szkolny!!!

Zajęcia wokalne w formie zajęć indywidualnych, to idealna forma aktywności pozalekcyjnych, która rozwinie u Twojego dziecka wrażliwość, emocjonalność, słuch muzyczny, muzykalność, poczucie rytmu oraz oczywiście umiejętności wokalne czy oratorskie. Właśnie ruszają zapisy na nowy rok szkolny – oferuję zajęcia stacjonarne oraz online. Zajęcia wokalne w Akademii Śpiewu to profesjonalne lekcje śpiewu, które wpływają na poprawę sprawności aparatu artykulacyjnego, wyrazistość mowy, brzmienie głosu, poprawę oddechu oraz zdrowie aparatu głosowego. Ruszają zapisy na nowy rok szkolny!

Zajęcia wokalne w nowym roku szkolnym to dobra decyzja. Właśnie teraz ruszają zapisy na nowy rok szkolny.

Masz wątpliwości?

Dlaczego powinieneś zapisać swoje dziecko na zajęcia wokalne w Akademii Śpiewu?

Zajęcia wokalne – ruszają zapisy na nowy rok szkolny, ale czego uczy się dziecko podczas zajęć wokalnych?

Zajęcia wokalne to nie są jedynie zajęcia, gdzie dziecko śpiewa ulubione piosenki i dobrze się bawi, ale nauka prawidłowej emisji głosu, właściwej artykulacji, poprawnej wymowy, wyczucia rytmu czy oddechu. Dziecko poznaje podstawowe zagadnienia muzyczne i wokalne, uczy się śpiewać czysto i rytmicznie, dba o piękną i wyrazistą mowę, uczy się samodzielnie interpretować utwory wokalne, a nawet dobierać piosenki do własnych możliwości głosowych. W czasie zajęć wokalnych, dziecko zostaje uświadomione, że głos to bardzo cenne narzędzie, o które należy dbać codziennie stosując odpowiednią dietę i dbając o higienę pracy głosem.

Zajęcia wokalne – ruszają zapisy na nowy rok szkolny, ale jako rodzic obawiasz się, czy dziecko pogodzi szkołę i dużo zajęć dodatkowych?

Ze względu na indywidualny tok nauki, terminy zajęć ustalane są wspólnie z nauczycielem. W przeciwieństwie do zajęć grupowych dziecko może uczestniczyć w zajęciach w terminie dogodnym dla rodziców. To od ucznia zależy, czy będzie chciał otrzymywać pracę domową, czy uczyć się śpiewu jedynie pod okiem profesjonalnego nauczyciela. Zajęcia wokalne to zajęcia dodatkowe, które mają być przyjemnością i wpływać pozytywnie na rozwój dziecka – jego umiejętności, ale również emocjonalności, koordynacji itp.

Zajęcia wokalne w nowym roku szkolnym to okazja, by Twoje dziecko poznało piękny świat dźwięków i muzyki oraz uświadomiło sobie, że warto dbać o głos.

Na początku zadzwoń i umów się na pierwsze konsultacje, a dopiero po pięciu spotkaniach możesz podjąć decyzję o stałej współpracy.

Szukasz zajęć wokalnych w nowym roku szkolnym? Dobrze trafiłeś;)

tel. 517239944